M50-060000S1045
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-060000S1045
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONNECTOR
Fitxak:
  • Mezua
M50-060000S1045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-060000S1045 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONNECTOR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5345 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.302" (7.67mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Plastic
Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 20 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 1A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.236" (6.00mm)