M300-3240696M1
HarwinHarwin
M300-3240696M1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M300-3240696M1
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 3MM 6POS
Fitxak: 1.M300-3240696M1.pdf2.M300-3240696M1.pdf3.M300-3240696M1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
M300-3240696M1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M300-3240696M1 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN PLUG 3MM 6POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series M300 Errenkada tartea 0.118" (3.00mm)
Pitch 0.118" (3.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 952-2527 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 6 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Potting Wall
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.118" (3.00mm)