M30-6101446
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M30-6101446
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 14 SIL PC TAIL PLUG
Fitxak: 1.M30-6101446.pdf2.M30-6101446.pdf3.M30-6101446.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10020 pcs
  • Mezua
M30-6101446ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M30-6101446 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 14 SIL PC TAIL PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76610 pcs Datuen fitxa 1.M30-6101446.pdf2.M30-6101446.pdf3.M30-6101446.pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series M30 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 5.4mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Isolamendu altuera 0.169" (4.30mm)
Isolamendu kolorea Natural Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Detent Lock
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 14 position 0.049" (1.25mm) Uneko balorazioa 1A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.091" (2.30mm)