M22-3071200
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-3071200
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 12 WAY SIL CRIMP HOUSING
Fitxak: 1.M22-3071200.pdf2.M22-3071200.pdf
  • Mezua
M22-3071200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-3071200 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 12 WAY SIL CRIMP HOUSING Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6195 pcs Datuen fitxa 1.M22-3071200.pdf2.M22-3071200.pdf
Series M22 Errenkada tartea -
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 12
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) Harremanetarako mota Female Socket