M22-3021200
HarwinHarwin
M22-3021200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-3021200
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 2.00MM PITCH DIL FEMALE CRIMP
Fitxak: 1.M22-3021200.pdf2.M22-3021200.pdf3.M22-3021200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
M22-3021200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-3021200 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 2.00MM PITCH DIL FEMALE CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68678 pcs Datuen fitxa 1.M22-3021200.pdf2.M22-3021200.pdf3.M22-3021200.pdf
Series M22 Errenkada tartea 0.079" (2.00mm)
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 952-3342
M22-3021200-ND
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 24 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)