M22-2521505
HarwinHarwin
M22-2521505 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-2521505
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 15+15 DIL VERT PIN HDR
Fitxak: 1.M22-2521505.pdf2.M22-2521505.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
M22-2521505ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-2521505 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 15+15 DIL VERT PIN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 100425 pcs Datuen fitxa 1.M22-2521505.pdf2.M22-2521505.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series M22 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.287" (7.30mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 30 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 3.8mm, 5.9mm, 8.6mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.059" (1.50mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 30 position 0.079" (2.00mm) Uneko balorazioa 1A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.091" (2.30mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.138" (3.50mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -