M22-2011505
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-2011505
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 15 SIL VERT PIN HDR
Fitxak: 1.M22-2011505.pdf2.M22-2011505.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
M22-2011505ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-2011505 fabrikatzailea Harwin Inc.
deskribapena 15 SIL VERT PIN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 201229 pcs Datuen fitxa 1.M22-2011505.pdf2.M22-2011505.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.079" (2.00mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series M22
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.134" (3.40mm) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 15
Kontaktu kopurua - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia M22-2011505
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 5.9mm, 8.6mm Isolamendu materiala -
Isolamendu altuera 0.331" (8.40mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 15 Positions Header, Cuttable Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold deskribapena 15 SIL VERT PIN HDR
Uneko balorazioa 1A per Contact Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.138" (3.50mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating 0.059" (1.50mm)