M22-1920046
HarwinHarwin
M22-1920046 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M22-1920046
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN JUMPER SHORTING TIN RED
Fitxak: 1.M22-1920046.pdf2.M22-1920046.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
M22-1920046ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M22-1920046 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN JUMPER SHORTING TIN RED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 849015 pcs Datuen fitxa 1.M22-1920046.pdf2.M22-1920046.pdf
Mota Open Top Series M22
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak 952-1310 Posizio edo PIN kopurua (sareta) 2 (1 x 2)
Altuera 0.138" (3.50mm) Generoa Female Sockets
Deskribapen zehatza 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.079" (2.00mm) Tin Kontaktua Amaitu Loditasuna 118.1µin (3.00µm)