M20-9732545
HarwinHarwin
M20-9732545 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-9732545
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 25 SIL VERT PIN HDR
Fitxak: 1.M20-9732545.pdf2.M20-9732545.pdf3.M20-9732545.pdf
  • Mezua
M20-9732545ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-9732545 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 25 SIL VERT PIN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159875 pcs Datuen fitxa 1.M20-9732545.pdf2.M20-9732545.pdf3.M20-9732545.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series M20 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.496" (12.60mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 10.04mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A per Contact
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.122" (3.10mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.276" (7.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -