M20-9731046
HarwinHarwin
M20-9731046 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-9731046
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 2.54MM PITCH 10 POS SIL VERT
Fitxak: 1.M20-9731046.pdf2.M20-9731046.pdf3.M20-9731046.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
M20-9731046ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-9731046 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 2.54MM PITCH 10 POS SIL VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 519336 pcs Datuen fitxa 1.M20-9731046.pdf2.M20-9731046.pdf3.M20-9731046.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series M20 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.496" (12.60mm) Beste izenak 952-1831
M20-9731046-ND
M209731046
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 10.04mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 10 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.122" (3.10mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.276" (7.00mm)