M20-9722545
Harwin Inc.Harwin Inc.
M20-9722545 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-9722545
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 25+25 DIL VERT PIN HDR
Fitxak: 1.M20-9722545.pdf2.M20-9722545.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
M20-9722545ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-9722545 fabrikatzailea Harwin Inc.
deskribapena 25+25 DIL VERT PIN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74554 pcs Datuen fitxa 1.M20-9722545.pdf2.M20-9722545.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Brass Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series M20
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.122" (3.10mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 50
Kontaktu kopurua - Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia M20-9722545
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm Isolamendu materiala -
Isolamendu altuera 0.496" (12.60mm) Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 50 Positions Header, Cuttable Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold deskribapena 25+25 DIL VERT PIN HDR
Uneko balorazioa 3A per Contact Uneko - Max / Kontaktua -
Harremanetarako luzera - Post 0.276" (7.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Kontaktua Amaitu - Post - Kontaktua Amaitu - Mating 0.100" (2.54mm)