M20-7882542
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-7882542
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 25+25 DIL HORIZ SOCKET L/FREE
Fitxak: 1.M20-7882542.pdf2.M20-7882542.pdf3.M20-7882542.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2007 pcs
  • Mezua
M20-7882542ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-7882542 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 25+25 DIL HORIZ SOCKET L/FREE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30225 pcs Datuen fitxa 1.M20-7882542.pdf2.M20-7882542.pdf3.M20-7882542.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series M20
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.232" (5.90mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)