M20-7842042
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-7842042
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET
Fitxak: M20-7842042.pdf
  • Mezua
M20-7842042ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-7842042 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 20 POS SIL PC TAIL BOTTOM SOCKET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6072 pcs Datuen fitxa M20-7842042.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series M20
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Female Socket Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)