M20-135030W0645
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-135030W0645
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak:
  • Mezua
M20-135030W0645ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-135030W0645 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2718 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 800V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series M20 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.750" (19.05mm) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Through Hole
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 9.94mm, 10.64mm, 11.04mm, 16.54mm
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 12 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.531" (13.50mm)