M20-1061100
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-1061100
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 11 WAY SIL CRIMP HOUSING
Fitxak: 1.M20-1061100.pdf2.M20-1061100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
M20-1061100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-1061100 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 11 WAY SIL CRIMP HOUSING Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 420738 pcs Datuen fitxa 1.M20-1061100.pdf2.M20-1061100.pdf
Series M20 Errenkada tartea -
Pitch 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Errenkada kopurua 1 Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak - Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm) Harremanetarako mota Female Socket