M20-085120F2545
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-085120F2545
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak:
  • Mezua
M20-085120F2545ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-085120F2545 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6043 pcs Datuen fitxa
Bukaera Solder Series M20
Errenkada tartea 0.100" (2.54mm) Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 50 Muntaketa mota Through Hole
Luzera - Tail 0.118" (3.000mm) Luzera - Pila altuera 0.472" (12.000mm)
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 0.335" (8.500mm) Luzera - Pin orokorra 0.925" (23.500mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 50 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole