M20-058030H0645
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M20-058030H0645
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena HEADER
Fitxak: M20-058030H0645.pdf
  • Mezua
M20-058030H0645ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M20-058030H0645 fabrikatzailea Harwin
deskribapena HEADER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5765 pcs Datuen fitxa M20-058030H0645.pdf
Tentsioaren balorazioa 800V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series M20 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.100" (2.54mm)
Uneko balorazioa 3A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.228" (5.80mm)