G125-MV15005L0P
HarwinHarwin
G125-MV15005L0P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MV15005L0P
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 1.25MM M HSG 50POS
Fitxak: 1.G125-MV15005L0P.pdf2.G125-MV15005L0P.pdf3.G125-MV15005L0P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G125-MV15005L0Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MV15005L0P fabrikatzailea Harwin
deskribapena 1.25MM M HSG 50POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Gecko Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-2811
G125-MV15005L0P-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm
Isolamendu altuera 0.193" (4.90mm) Isolamendu kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Lock, Pick and Place
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 50 position 0.049" (1.25mm)
Uneko balorazioa 2A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -