G125-MV11205M2P
HarwinHarwin
G125-MV11205M2P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MV11205M2P
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.25MM VERT PCB 12POS
Fitxak: 1.G125-MV11205M2P.pdf2.G125-MV11205M2P.pdf3.G125-MV11205M2P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G125-MV11205M2Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MV11205M2P fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.25MM VERT PCB 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Gecko SL Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-3632
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.193" (4.90mm) Isolamendu kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak Mating Flange, Mounting Flange, Pick and Place
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 12 position 0.049" (1.25mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -