G125-MS11205L3R
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MS11205L3R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 1.25MM M HSG 12POS SMT
Fitxak: 1.G125-MS11205L3R.pdf2.G125-MS11205L3R.pdf3.G125-MS11205L3R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
G125-MS11205L3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MS11205L3R fabrikatzailea Harwin
deskribapena 1.25MM M HSG 12POS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Gecko Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 12 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Isolamendu altuera 0.193" (4.90mm)
Isolamendu kolorea Green Ingress Protection -
Ezaugarriak Pick and Place, Solder Retention Mota atxikitzea Latch Lock
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 12 position 0.049" (1.25mm) Uneko balorazioa 2A per Contact