G125-MS10605L3R
Harwin Inc.Harwin Inc.
Harwin Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MS10605L3R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 1.25MM M HSG 6POS SMT
Fitxak: 1.G125-MS10605L3R.pdf2.G125-MS10605L3R.pdf3.G125-MS10605L3R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
G125-MS10605L3Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MS10605L3R fabrikatzailea Harwin Inc.
deskribapena 1.25MM M HSG 6POS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.049" (1.25mm)
Ezkutuaren amaiera Circular Series Gecko
Errenkada Tartea - Estaltzea Shrouded - 4 Wall RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 6
Kontaktu kopurua - Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Materiala - Isolamendua All Fabrikatzailearen zatia zenbakia G125-MS10605L3R
Luzera - Bidalketa (estaltzea) 7.35mm, 7.45mm, 7.8mm Isolamendu materiala -
Isolamendu altuera - Ezaugarriak Pick and Place, Solder Retention
Zabaldutako deskribapena 6 Positions Header Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold deskribapena 1.25MM M HSG 6POS SMT
Uneko balorazioa 2A per Contact Uneko - Max / Kontaktua Latch Lock
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Kontaktua Amaitu - Post 8µin (0.20µm) Kontaktua Amaitu - Mating 0.193" (4.90mm)