G125-MH13405L3P
HarwinHarwin
G125-MH13405L3P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MH13405L3P
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.25MM R/A PCB 34POS
Fitxak: 1.G125-MH13405L3P.pdf2.G125-MH13405L3P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
G125-MH13405L3Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MH13405L3P fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.25MM R/A PCB 34POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3950 pcs Datuen fitxa 1.G125-MH13405L3P.pdf2.G125-MH13405L3P.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Gecko Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Strip
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-2709
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 34
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.219" (5.56mm) Isolamendu kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.049" (1.25mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -