G125-MH11205L7P
HarwinHarwin
G125-MH11205L7P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-MH11205L7P
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.25MM R/A PCB 12POS
Fitxak: 1.G125-MH11205L7P.pdf2.G125-MH11205L7P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
G125-MH11205L7Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-MH11205L7P fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.25MM R/A PCB 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10239 pcs Datuen fitxa 1.G125-MH11205L7P.pdf2.G125-MH11205L7P.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Gecko Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm)
Pitch - Mating 0.049" (1.25mm) Packaging Strip
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-2721
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.219" (5.56mm) Isolamendu kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 12 position 0.049" (1.25mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -