G125-FS10605L0R
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-FS10605L0R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 1.25MM F HSG 6POS SMT
Fitxak: 1.G125-FS10605L0R.pdf2.G125-FS10605L0R.pdf3.G125-FS10605L0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
G125-FS10605L0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-FS10605L0R fabrikatzailea Harwin
deskribapena 1.25MM F HSG 6POS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Gecko
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.049" (1.25mm) Pitch - Mating 0.049" (1.25mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free Isolamendu altuera 0.207" (5.25mm)
Isolamendu kolorea Green Ingress Protection -
Ezaugarriak Pick and Place, Polarizing Key Mota atxikitzea Latch Holder
Deskribapen zehatza 6 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Gold Uneko balorazioa 2A