G125-9641200
HarwinHarwin
G125-9641200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: G125-9641200
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HOOD FOR G125-324 12POS
Fitxak: 1.G125-9641200.pdf2.G125-9641200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
G125-9641200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia G125-9641200 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HOOD FOR G125-324 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1092 pcs Datuen fitxa 1.G125-9641200.pdf2.G125-9641200.pdf
Series Gecko Beste izenak 952-3656
Posizio kopurua 12 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Osagarri mota Backshell
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
G125-4500000B
G125-4500000B
fabrikatzaileak: Harwin
deskribapena: NUTHEX STNLESSSTEEL M2X0.4 1=1PC
Stockean: 318330 pcs
Deskarga: G125-4500000B.pdf
RFQ
G125-9641000
G125-9641000
fabrikatzaileak: Harwin
deskribapena: CONN HOOD FOR G125-324 10POS
Stockean: 944 pcs
Deskarga: G125-9641000.pdf
RFQ
G125-96412F1
G125-96412F1
deskribapena: CONN HOOD FOR G125-224 12POS
Stockean: 974 pcs
Deskarga: G125-96412F1.pdf
G125-FC10605L0-0300F
G125-FC10605L0-0300F
deskribapena: 1.25MM F/F 6POS 26AWG 300MM