VCMDS70BK1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCMDS70BK1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena VERTICAL CABLE MANAGEMENT 70"
Fitxak: 1.VCMDS70BK1.pdf2.VCMDS70BK1.pdf3.VCMDS70BK1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 806 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
VCMDS70BK1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCMDS70BK1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena VERTICAL CABLE MANAGEMENT 70" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 806 pcs Datuen fitxa 1.VCMDS70BK1.pdf2.VCMDS70BK1.pdf3.VCMDS70BK1.pdf
Series C2 Beste izenak HM5836
VCMDS70BK1-ND
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko C2 Series Ezaugarriak Cable Entry Systems
Deskribapen zehatza Rack Cable Guide Cable Entry Systems Osagarri mota Cable Guide
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VCMDS78BK1
VCMDS78BK1
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: VERTICAL CABLE MANAGEMENT 78.75"
Stockean: 684 pcs
Deskarga: VCMDS78BK1.pdf
RFQ
VCM20000
VCM20000
fabrikatzaileak: Red Lion Controls
deskribapena: 50-270 V
Stockean: 2990 pcs
Deskarga: VCM20000.pdf
RFQ
VCM-DAS-1
VCM-DAS-1
fabrikatzaileak: VersaLogic Corporation
deskribapena: PC/104; 100 KHZ, 16 CHANNEL
Stockean: 3516 pcs
Deskarga: VCM-DAS-1.pdf
deskribapena: 4-50 V
Deskarga: VCM10000.pdf
VCM-DAS-2
VCM-DAS-2
deskribapena: PC/104; 200 KHZ, 16 CHANNEL