SCR027009230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCR027009230
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN HEATER 550W 13A 230V
Fitxak: SCR027009230.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 347 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
SCR027009230ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCR027009230 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN HEATER 550W 13A 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 347 pcs Datuen fitxa SCR027009230.pdf
pisu 2 lbs (907.2g) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Heating Unit zehaztapenak Heater, 550W, 13A
Tamaina / dimentsioa - Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series SCR Beste izenak HM1668
SCR027009230-ND
Deskribapen zehatza Rack Heater, 550W, 13A