R272-080-000
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R272-080-000
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM GRAY 7.09"L X 3.15"W
Fitxak: R272-080-000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 993 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
R272-080-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R272-080-000 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM GRAY 7.09"L X 3.15"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993 pcs Datuen fitxa R272-080-000.pdf
pisu 1.1 lbs (499g) Lodiera -
Tamaina / dimentsioa 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series R272 balorazio IP66
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.669" (42.40mm)
Ezaugarriak Battery Compartment, 9V and AA, PCB Supports Deskribapen zehatza Box Metal, Aluminum Gray Hand Held, Split Sides 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm) X 1.669" (42.40mm)
Diseinua Hand Held, Split Sides Edukiontzi mota Box
Kolore Gray Area (L x W) 22.3 in² (144 cm²)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1590WEE
1590WEE
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BOX ALUM UNPAINTED 7.88"LX4.73"W