R251-080-160
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R251-080-160
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W
Fitxak: 1.R251-080-160.pdf2.R251-080-160.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
R251-080-160ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R251-080-160 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1038 pcs Datuen fitxa 1.R251-080-160.pdf2.R251-080-160.pdf
pisu 1 lb (453.59g) Lodiera 0.091" (2.30mm)
Tamaina / dimentsioa 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series R251 balorazio IP54
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea -
Material Metal, Aluminum Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 1.457" (37.00mm) Ezaugarriak Card Guides
Deskribapen zehatza Box Metal, Aluminum Silver Split Sides 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) X 1.457" (37.00mm) Diseinua Split Sides
Edukiontzi mota Box Kolore Silver
Area (L x W) 29.3 in² (189 cm²)