R250-080-160
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R250-080-160
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W
Fitxak: 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
R250-080-160ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R250-080-160 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM SILVER 6.3"L X 4.65"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1633 pcs Datuen fitxa 1.R250-080-160.pdf2.R250-080-160.pdf
pisu 1 lb (453.59g) Lodiera 0.091" (2.30mm)
Tamaina / dimentsioa 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series R250 balorazio IP65
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.457" (37.00mm)
Ezaugarriak Card Guides Deskribapen zehatza Box Metal, Aluminum Silver End Panel(s) 6.299" L x 4.646" W (160.00mm x 118.00mm) X 1.457" (37.00mm)
Diseinua End Panel(s) Edukiontzi mota Box
Kolore Silver Area (L x W) 29.3 in² (189 cm²)