PWS7152A115N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PWS7152A115N4LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Fitxak: 1.PWS7152A115N4LG.pdf2.PWS7152A115N4LG.pdf3.PWS7152A115N4LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 56 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PWS7152A115N4LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PWS7152A115N4LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena AIR/WATER HEAT EXCHANGER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
pisu 46 lbs (20.9kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 5118 BTU
Tamaina / dimentsioa 4.53" L x 15.75" W x 37.40" H (115.0mm x 400.0mm x 950.0mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series PWS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 5118 BTU 4.53" L x 15.75" W x 37.40" H (115.0mm x 400.0mm x 950.0mm)