PF6700AT12BK460
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PF6700AT12BK460
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FILTER FAN BLACK
Fitxak: PF6700AT12BK460.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 181 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 181 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PF6700AT12BK460ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PF6700AT12BK460 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FILTER FAN BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181 pcs Datuen fitxa PF6700AT12BK460.pdf
pisu 8 lbs (3.6kg) Tentsioa - Input 460VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Square, 560 CFM
Tamaina / dimentsioa 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Square, 560 CFM 12.60" L x 12.60" W x 6.18" H (320.0mm x 320.0mm x 157.0mm)