PBR50T250
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBR50T250
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena TUBULAR STAND/BRACKET 228MM
Fitxak: PBR50T250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
PBR50T250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBR50T250 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena TUBULAR STAND/BRACKET 228MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2808 pcs Datuen fitxa PBR50T250.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura -
Mota Mounting Base Amaiera estiloa -
Series PBR Beste izenak HM1652
PBR50T250-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 45°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Argi Kolorea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Lanpara mota - Ingress Protection -
Funtzio - Ezaugarriak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PBR50MG
PBR50MG
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: GASKET REPLACEMENT LT MOD+BASE
Stockean: 40055 pcs
Deskarga: PBR50MG.pdf
RFQ
PBR941B,215
PBR941B,215
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: TRANSISTOR NPN UHF 50MA SOT23-3
Stockean: 455209 pcs
Deskarga:
RFQ
PBR951,215
PBR951,215
deskribapena: TRANSISTOR NPN UHF 100MA SOT23