HMET22106
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HMET22106
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena MODULAR DBL DOOR ENCL
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 65 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
HMET22106ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HMET22106 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena MODULAR DBL DOOR ENCL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
pisu - Beltza -
Mota Equipment Cabinet Style Enclosed, Bottom, Top
Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Series HME
Errodamenduak muntatzea Two Pair Material Metal, Steel
Ate Steel Neurriak - Panel 16.732" L x 36.063" W x 82.913" H (425.00mm x 916.00mm x 2106.00mm)
Neurriak - Oro har 23.622" L x 39.370" W x 86.614" H (600.00mm x 1000.00mm x 2200.00mm) Deskribapen zehatza Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Top 23.622" L x 39.370" W x 86.614" H (600.00mm x 1000.00mm x 2200.00mm) Gray
Kolore Gray
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HMETRI6
HMETRI6
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: ESCUTCHEON INSERT 6.5MM TRIANGLE
Stockean: 9695 pcs
Deskarga: HMETRI6.pdf
RFQ
HMETRK6
HMETRK6
deskribapena: ESCUTCHEON KEY 6.5MM TRIANGLE
Stockean: 6288 pcs
Deskarga: HMETRK6.pdf
RFQ
HMETRI7
HMETRI7
deskribapena: ESCUTCHEON INSERT 7MM TRIANGLE