FT600TA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FT600TA1220BK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN TRAY ASSEMBLY W/6 FANS
Fitxak: 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 331 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
FT600TA1220BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FT600TA1220BK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN TRAY ASSEMBLY W/6 FANS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331 pcs Datuen fitxa 1.FT600TA1220BK.pdf2.FT600TA1220BK.pdf
pisu 20 lbs (9.1kg) Tentsioa - Input 220VAC
Mota Fan Tray zehaztapenak Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM
Tamaina / dimentsioa 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series FT Beste izenak FT600TA1220BK-ND
HM5446
Deskribapen zehatza Rack Fan Tray, AC, 6 Fans, 600 CFM 16.99" L x 13.12" W x 1.75" H (431.5mm x 333.2mm x 44.4mm)