FT300HA1220BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FT300HA1220BK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN TRAY ASSEMBLY W/3 FANS
Fitxak: 1.FT300HA1220BK.pdf2.FT300HA1220BK.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 516 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
FT300HA1220BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FT300HA1220BK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN TRAY ASSEMBLY W/3 FANS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 516 pcs Datuen fitxa 1.FT300HA1220BK.pdf2.FT300HA1220BK.pdf
pisu 12 lbs (5.4kg) Tentsioa - Input 220VAC
Mota Fan Tray zehaztapenak Fan Tray, AC, 3 Fans, 300 CFM
Tamaina / dimentsioa 17.01" L x 7.62" W x 1.75" H (432.1mm x 193.5mm x 44.4mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series FT Beste izenak FT300HA1220BK-ND
HM5443
Deskribapen zehatza Rack Fan Tray, AC, 3 Fans, 300 CFM 17.01" L x 7.62" W x 1.75" H (432.1mm x 193.5mm x 44.4mm)