FAN10A220
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FAN10A220
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena FAN AC AXIAL 10" 550CFM 230V
Fitxak: 1.FAN10A220.pdf2.FAN10A220.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 761 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
FAN10A220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FAN10A220 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena FAN AC AXIAL 10" 550CFM 230V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 761 pcs Datuen fitxa 1.FAN10A220.pdf2.FAN10A220.pdf
pisu 4 lbs (1.8kg) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Fan zehaztapenak Fan, AC, Round, 550 CFM
Tamaina / dimentsioa 10.00" Dia x 3.54" W (254.0mm x 89.9mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DNMF Beste izenak FAN10A220-ND
HM5420
Deskribapen zehatza Rack Fan, AC, Round, 550 CFM 10.00" Dia x 3.54" W (254.0mm x 89.9mm)