DTS8000A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS8000A230LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena CLIMATE CONTROL 8000BTU SIDE MT
Fitxak: DTS8000A230LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 41 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS8000A230LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS8000A230LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena CLIMATE CONTROL 8000BTU SIDE MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41 pcs Datuen fitxa DTS8000A230LG.pdf
pisu 160 lbs (72.6kg) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 8000 BTU
Tamaina / dimentsioa 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 8000 BTU 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm)