DTS1200A230LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS1200A230LG
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT
Fitxak: DTS1200A230LG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 49 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DTS1200A230LGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS1200A230LG fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena CLIMATE CONTROL 1200BTU SIDE MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49 pcs Datuen fitxa DTS1200A230LG.pdf
pisu 40 lbs (18.1kg) Tentsioa - Input 230VAC
Mota Air Conditioning Unit zehaztapenak A/C Unit, 1200 BTU
Tamaina / dimentsioa 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series DTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Rack A/C Unit, 1200 BTU 14.76" L x 7.48" W x 13.00" H (374.9mm x 190.0mm x 330.2mm)