C2T1931F10CG1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C2T1931F10CG1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena PANEL 10" FAN TOP 31.5" BE/GY
Fitxak: C2T1931F10CG1.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Stock egoera 547 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C2T1931F10CG1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C2T1931F10CG1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena PANEL 10" FAN TOP 31.5" BE/GY Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 547 pcs Datuen fitxa C2T1931F10CG1.pdf
pisu 21 lbs (9.5kg) Tentsioa - Input 115VAC
Mota Fan Tray zehaztapenak Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM
Tamaina / dimentsioa 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series C2TF Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable
Deskribapen zehatza Rack Fan Tray, AC, 1 Fan, 550 CFM 23.75" L x 20.00" W x 4.08" H (603.3mm x 508.0mm x 103.6mm)