1591BFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1591BFBK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ABS BLACK 4.41"L X 2.44"W
Fitxak: 1.1591BFBK.pdf2.1591BFBK.pdf
  • Mezua
1591BFBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1591BFBK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ABS BLACK 4.41"L X 2.44"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4453 pcs Datuen fitxa 1.1591BFBK.pdf2.1591BFBK.pdf
pisu 0.188 lb (85.28g) Lodiera 0.079" (2.01mm)
Tamaina / dimentsioa 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series 1591F balorazio IP54
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Material Plastic, ABS
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.239" (31.48mm)
Ezaugarriak Card Guides, Flame Retardant Deskribapen zehatza Box with Mounting Flange Plastic, ABS Black Cover Included 4.406" L x 2.441" W (111.91mm x 62.00mm) X 1.239" (31.48mm)
Diseinua Cover Included Edukiontzi mota Box with Mounting Flange
Kolore Black Area (L x W) 10.7 in² (69 cm²)