1590WKKBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590WKKBK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1590WKKBK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Fitxak: 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
1590WKKBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1590WKKBK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4104 pcs Datuen fitxa 1.1590WKKBK.pdf2.1590WKKBK.pdf
pisu 0.93 lb (421.84g) Lodiera 0.098" (2.49mm)
Tamaina / dimentsioa 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series 1590W balorazio IP65
Beste izenak 1590WKKBK-ND
HM3721
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 2.244" (57.00mm)
Ezaugarriak Watertight Deskribapen zehatza Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.244" (57.00mm)
Diseinua Cover Included Edukiontzi mota Box
Kolore Black Area (L x W) 24.0 in² (155 cm²)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1590WLBBK
1590WLBBK
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BOX ALUM BLACK 1.99"L X 1.99"W
Stockean: 9769 pcs
Deskarga: 1590WLBBK.pdf
RFQ
1590WKBK
1590WKBK
deskribapena: BOX ALUM BLACK 4.92"L X 4.92"W
Stockean: 3508 pcs
Deskarga: 1590WKBK.pdf
RFQ
1590WK
1590WK
deskribapena: BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX4.92"W