1590KKFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590KKFBK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1590KKFBK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Fitxak: 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
1590KKFBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1590KKFBK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2298 pcs Datuen fitxa 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
pisu 1.1 lbs (499g) Lodiera 0.098" (2.49mm)
Tamaina / dimentsioa 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series 1590F balorazio IP54
Beste izenak 1590KKFBK-ND
HM3610
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 2.303" (58.50mm)
Ezaugarriak EMI Shielded Deskribapen zehatza Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.303" (58.50mm)
Diseinua Cover Included Edukiontzi mota Box with Mounting Flange
Kolore Black Area (L x W) 24.0 in² (155 cm²)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1590L
1590L
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BOX ALUM UNPAINTED 3.98"LX1.97"W