1589H70G124
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H70G124 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1589H70G124
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 70" 20A 24OUT 15'
Fitxak: 1.1589H70G124.pdf2.1589H70G124.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 843 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1589H70G124ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1589H70G124 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER STRIP 70" 20A 24OUT 15' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 843 pcs Datuen fitxa 1.1589H70G124.pdf2.1589H70G124.pdf
pisu - Tentsioa - Input 120V
Mota PDU (Power Distribution Unit) Series 1589
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 15' (4.57m)