1589H60G1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H60G1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1589H60G1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 60" 20A 10OUT 15'
Fitxak: 1.1589H60G1.pdf2.1589H60G1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 895 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
  • Mezua
1589H60G1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1589H60G1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER STRIP 60" 20A 10OUT 15' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 895 pcs Datuen fitxa 1.1589H60G1.pdf2.1589H60G1.pdf
pisu - Tentsioa - Input 120V
Mota PDU (Power Distribution Unit) Series 1589
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 20A Kablearen luzera 15' (4.57m)