1585T15A1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1585T15A1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1585T15A1
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C
Fitxak: 1.1585T15A1.pdf2.1585T15A1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1585T15A1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1585T15A1 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER STRIP 48" 15A 15OUT 6'C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1298 pcs Datuen fitxa 1.1585T15A1.pdf2.1585T15A1.pdf
pisu - Tentsioa - Input 120V
Mota PDU (Power Distribution Unit) Series 1585
Eskualdea erabilia North America Gainkarga babesteko Circuit Breaker(s)
Muntaketa mota Bench, Rack, Wall Media Lines Babestuak -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala Aluminum
Ezaugarriak - Energia -
Uneko - Geh 15A Kablearen luzera 6' (1.83m)