1584C15TW
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1584C15TW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1584C15TW
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena POWER CORD 15.5' 14/3-15A
Fitxak: 1.1584C15TW.pdf2.1584C15TW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1584C15TWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1584C15TW fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena POWER CORD 15.5' 14/3-15A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3164 pcs Datuen fitxa 1.1584C15TW.pdf2.1584C15TW.pdf
Wire Gauge 14 AWG Tentsioaren balorazioa 125V
Style Male Pins (Blades) to Leads estali -
Series - Tenperatura operatiboa -
Zuzendarien kopurua 3 Luzera 15.50' (4.72m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15.50' (4.72m) Power Cord Black NEMA L5-15P To Cable SJTW Uneko balorazioa 15A
Kable mota SJTW Kolore Black
Onartutako herrialdeak - Onartu markak -
2. Konexatzailea Cable 1. Konexatzailea NEMA L5-15P
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1584C6TW20
1584C6TW20
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: POWER CORD 6.5' 12/3-20A
Stockean: 3482 pcs
Deskarga: 1584C6TW20.pdf
RFQ
1584C15TW20
1584C15TW20
deskribapena: POWER CORD 15.5' 12/3-20A
Stockean: 2102 pcs
Deskarga: 1584C15TW20.pdf
RFQ
1584B20
1584B20
deskribapena: CIR BRKR 20A 125VAC ROCKER