1551ATRD
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1551ATRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1551ATRD
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ABS TRN RED 1.38"L X 0.79"W
Fitxak: 1.1551ATRD.pdf2.1551ATRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1551ATRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1551ATRD fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ABS TRN RED 1.38"L X 0.79"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41475 pcs Datuen fitxa 1.1551ATRD.pdf2.1551ATRD.pdf
Lodiera 0.070" (1.78mm) Tamaina / dimentsioa 1.380" L x 0.790" W (35.05mm x 20.07mm)
Series 1551Mini balorazio IP54
Beste izenak HM1619 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 HB Material Plastic, ABS
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.610" (15.49mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Box Plastic, ABS Translucent - Red Split Sides 1.380" L x 0.790" W (35.05mm x 20.07mm) X 0.610" (15.49mm)
Diseinua Split Sides Edukiontzi mota Box
Kolore Translucent - Red Area (L x W) 1.08 in² (7.0 cm²)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1551A-9
1551A-9
fabrikatzaileak: Fluke Electronics
deskribapena: THERMOMETER FIXED RTD -50 TO 160
Stockean: 103 pcs
Deskarga: 1551A-9.pdf