1455K1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455K1201BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1455K1201BK
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W
Fitxak: 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
1455K1201BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1455K1201BK fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX ALUM BLACK 4.72"L X 3.07"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4539 pcs Datuen fitxa 1.1455K1201BK.pdf2.1455K1201BK.pdf
pisu - Lodiera 0.060" (1.52mm)
Tamaina / dimentsioa 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) Bidalketa informazioa Shipped from Digi-Key
Series 1455 balorazio -
Beste izenak 1455K1201BK-ND
HM1498
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Aluminum
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.693" (43.00mm)
Ezaugarriak Card Guides Deskribapen zehatza Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 3.071" W (120.00mm x 78.00mm) X 1.693" (43.00mm)
Diseinua End Panel(s) Edukiontzi mota Box
Kolore Black Area (L x W) 14.5 in² (94 cm²)