1447SE12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1447SE12
Fabrikatzaileak / Marka: Hammond Manufacturing
Produktuaren Deskribapena BOX STEEL GRAY 30"L X 25.38"W
Fitxak: 1.1447SE12.pdf2.1447SE12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 175 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 175 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1447SE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1447SE12 fabrikatzailea Hammond Manufacturing
deskribapena BOX STEEL GRAY 30"L X 25.38"W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175 pcs Datuen fitxa 1.1447SE12.pdf2.1447SE12.pdf
pisu 100 lbs (45.4kg) Lodiera 14 Gauge
Tamaina / dimentsioa 30.000" L x 25.380" W (762.00mm x 644.65mm) Bidalketa informazioa Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Series 1447S balorazio IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Materialaren sueztasuna baloratzea - Material Metal, Steel
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 12.000" (304.80mm)
Ezaugarriak Interior Panels Deskribapen zehatza Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 30.000" L x 25.380" W (762.00mm x 644.65mm) X 12.000" (304.80mm)
Diseinua Hinged Door, Lid Edukiontzi mota Box
Kolore Gray Area (L x W) 761 in² (4910 cm²)